Policia rrethon komunën e Pejës , Muhaxheri: S’ka asnjë aksion, Vetëvendosje po “xhiron film”

Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë se policia nuk është duke zhvilluar asnjë aksion aty, por është vetëm duke e siguruar objektin.

Advertisement

Kjo pasi që sipas tij, Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Pejë, që gjendet në opozitë është duke e zhvilluar aty një aksion.

Këtë aksion të tyre Muhaxheri e cilësoi si një “film”.

“Vetëvendosje në Pejë, Dega këtu është duke e xhiruar një ‘film’, dhe policia po i  asiston ata, po shohin se çfarë po bëjnë”, ka thënë Muhaxheri për Express

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *