Ky është 25 vjeçari që vrau babain në Fier (FOTO)

Personi që po shihni në foto është 25 vjeçari që qëlloi për vdekje babain e tij.

Advertisement

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier, ku Dhori Rapi u qëlluar me sende të forta nga djali i tij.

Sipas policisë sulmi ka ndodhur pas një sherri për motive të dobëta ku shtetasi E. Rapi, 25 vjeç qëlloi të atin.

Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në Komisariatin e Policisë.

Ndërkohë po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *