Aksident i rëndë në hyrje të Tetovës, kamioni humb kontrollin dhe kalon në drejtim të kundërt të autostradës

Në hyrje të Tetovës, kamioni i drejtuar nga shofer i Malit të Zi ka kaluar në drejtimin e kundërt të autostradës pasi ka humbur kontroll.

Advertisement

Sipas informacioneve të siguruara nga Telegrafi disa persona kanë arritur që ta nxjerin shoferin të gjallë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet rasti i plotë se si erdhi deri te aksidenti. /Telegrafi/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *