Ilir Shaqiri bashkë me Ali Ahmetin këndojnë këngën “Jakup Ferri” para tubimit në Çair (VIDEO)

BDI sonte në Çair do të mbajë tubim partiak ku është paralajmëruar ardhje edhe e Ali Ahmetit. E kryetari i BDI-së këtij tubimi po i prinë duke kënduar këngën e “Jakup Ferri”, bashkë me këngëtarin e njohur kosovar Ilir Shaqirin.

Ndërkohë Izet Mexhiti nga Grupi i Zjarrit ka thënë se nuk janë të ftuar në këtë tubim dhe se ky është tubim i mbështetësve të Artan Grubit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *