“Mos dilni përpara…Uragani nuk ndalet” – Mexhiti: Këso lloj kërcënimesh nuk janë bërë nga Ahmeti

Duke komentuar deklaratat e Artan Grubit dhe Ali Ahmetit në tubimin e Çairit, Izet Mexhiti shprehet i habitur, duke theksuar se kreu i BDI-së kështu deklaratash nuk ka bërë as ndaj kundërshtarëve më të mëdhenj.

Mendoj që nuk i shërben për të mirë kjo, as Ahmetit as BDI-së”, tha mes tjerash Mexhiti./KlanMacedonia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *