Arrestohet një person nga Bërvenica e Tetovës, iu gjet marihuanë

Zyrtarët e policisë të SPB- Tetovë mbrëmjen e djeshme (21-mars) rreth orës 22:15, në Bërvenicë të Tetovës, kanë privuar nga liria 20-vjeçarin P.S. nga ky fshat, pasi që gjatë kontrollit të kryer i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *