Tetovë: Arrestohet për marihuanë një i ri nga Mateçi

Zyrtarët e policisë të SPB-Tetovë, dje (22-mars) rreth orës 18:50, në rrugën Bllagoja Toska në Tetovë, kanë privuar nga liria 21-vjeçarin A.I. nga fshati Mateç i Kumanovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të përpilohet parashtresë përkatës.TS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *