Kryetari Ahmeti merr pjesë në përurimin e sallës së sportit në Komunën e Tearcës

Sot me fillim në ora 12:00, do të bëhet përurimi i sallës së sportit pranë shkollës fillore “Faik Konica” në f. Dobrosht, komuna e Tearcës. Në këtë ngjarje do të marrë pjesë dhe kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti njofton Tetovasot.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *