Nëna në Skënderaj raporton në Polici se i vdiq vajza duke fjetur, po konsiderohet vdekje e dyshimtë

Një grua ka njoftuar se vajza e saj e cila ka qenë duke fjetur dyshohet se ka ndërruar jetë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 06:33 në fshatin Kosterc, Skenderaj.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës, ndërsa rasti është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *