Vetëm 22 vjeç, kush është e reja nga Erseka që gjeti vdekjen në Infektiv

Një 22 vjeçare ka gjetur vdekjen ditën e sotme në Infektiv.

Advertisement

Euxhena Jorxhi ishte infektuar me COVID-19.

Ajo ishte nga Erseka dhe studionte në Tiranë për Financë.

Mësohet se vajza kishte sëmundje bashkëshoqëruese ndërsa në spital ka shkuar në gjendje të rënduar.

Jorxhi mësohet se vuante nga një sëmundje në kocka. /albeu.com/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *