Sulmohet fizikisht një i mitur në Tetovë, i dëmtojnë edhe biçikletën

Foto ilustrim

Mbrëmë (27-mars), rreth njëzet minuta pas mesnate, 45-vjeçari Xh.J. në SPB Tetovë ka raportuar se në mbrëmje rreth orës 22:30, në rrugën Borçe Koçovski në Tetovë, djali i tij i mitur është sulmuar fizikisht nga një person, i cili i ka dëmtuar edhe biçikletën. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *