Duke e pastruar pistoletën, kumanovari gjuan me plumb – dërgohet në urgjencë

Foto ilustrim

Dje, në ora 19:24, një banor i Kumanovës me iniciale S.C. (48), duke pastruar pistoletën e tij, është vetëlënduar, qëndron në raportin policor.

“Duke pastruar pistoletën e tij, ka gjuajtur me plumb dhe është lënduar, pas çfarë është dërguar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” për të marrë mjekim”, thonë nga MPB-ja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *