Arrestohet për vjedhje të rënda një person nga Gostivari

Dje (27-mars) rreth orës 17:00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 36-vjeçarin E.P. nga Gostivari, për shkak të dyshimit se ka kryer disa vjedhje të rënda në këtë zonë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor-Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *