Aksident në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të Stajkovcës, sërish rrokulliset një veturë

Një veturë sërish është rrokullisur edhe gjatë ditës së sotme në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të Stajkovcës.

Sipas informacioneve jo zyrtare nga Klan M, ka edhe persona të lënduar, policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë.

Kujtojmë se edhe gjatë ditës së djeshme një aksident i tillë ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë ku ishte rrokullisur një veturë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *