Ndalohet për vjedhje një person nga Tetova

Dje (29-mars) rreth orës 02:10 minuta zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë ndaluar 27-vjeçarin I.M. nga Tetova, për shkak të dyshimit se paraprakisht kishte kryer vjedhje nga kamioni man me targa të Tetovës, i cili kishte qenë i parkuar në Përshevcë të Tetovës.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë dhe rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *