Rrihen disa vajza në Ferizaj (Video)

Një rrahje ndërmjet disa vajza të moshës së re sapo ka ndodhur në qytetin e Ferizajt, shkruan Syri Kosova.

Advertisement

Në një video të postuar në “Facebook” nga faqja e këtij qyteti ‘Ferizaj 05”, shihen disa vajza teksa rrahën me grushte dhe disa djem të tjerë që tentojnë t’i ndajnë ato nga përleshja që ka ndodhur në qendër të këtij qyteti.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë:

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *