Arrestohet 12-vjeçari problematik, tentoi t’i vjedhë 4 vetura për më pak se një orë

Një i mitur 12-vjeçar nga Washington, është arrestuar pasi tentoi të marrë katër automjete në më pak se një orë.

Advertisement

Incidenti i parë ndodhi të enjten në pasdite rreth orës 18:00, kur dy persona iu afruan një personi që po rrinte ulur në automjetin e tij.

Ata nxorën një pistoletë dhe kërkuan nga shoferi që të linte makinën, sipas Metropolitan Police Department (MPD).

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *