Arrestohet 46-vjeçarja nga Gostivari, sulmoi fizikisht bashkëshortin e saj

ZyrtarĂ«t e policisĂ« tĂ« SPB TetovĂ«-Departamenti i PunĂ«ve tĂ« Brendshme Gostivar, dje (30-mars) rreth orĂ«s 15:30…

Një person nga Strimnica kafshohet nga një qen endacak në Tetovë

TridhjetĂ« e tre vjeçari A.Z. nga Strimnica e TetovĂ«s, mbrĂ«mĂ« (31-mars), rreth dyzet minuta pas mesnate,…

Arrestohet 37-vjeçari nga Poroji i Tetovës, tentoi të kryejë vjedhje në një automjet

MbrĂ«mĂ« (31-mars) rreth orĂ«s 03:45, nĂ« rrugĂ«n Mirce Acev nĂ« TetovĂ«, Ă«shtĂ« privuar nga liria 37-vjeçari…

Zhduket 12 vjeçarja në lagjen Gazi Babë, prindërit kërkojnë ndihmë

Zhduket 12 vjeçarja nĂ« lagjen Gazi BabĂ«, prindĂ«rit kĂ«rkojnĂ« ndihmĂ«Kontakt telefoni i prindit Engin Ajro072232983 NjĂ«…

Jeton Shaqiri paralajmëron paralele të reja në gjuhën shqipe në shkollat e mesme të Velesit!

Ministria e Arsimit dhe ShkencĂ«s (MASH), nĂ«n udhĂ«heqjen e ministrit dr.Jeton Shaqiri, iu ka vĂ«nĂ« vulĂ«n…

Detaje për vrasjen e 46-vjeçarit nga Haraçina, ka ardhur në kazino me 3 persona, njëri prej tyre e ka vrarë

Sot rreth orĂ«s 8 nĂ« afĂ«rsi tĂ« njĂ« pastiçerie nĂ« Kapishtec tĂ« Shkupit, pĂ«rpara njĂ« kazinos…

Vjedhje e rëndë në Shkup, sulmuesit kanë hyrë të armatosur dhe me maska kirurgjikale

NjĂ« grabitje po ndodh nĂ« lagjen “Aerodrom” tĂ« Shkupit nĂ« lokacionin Porta Aerodrom, pĂ«rballĂ« “Shkupjanes”, raporton…

Viktima në Kapishtec të Shkupit është nga Haraçina

MĂ«ngjesin e sotĂ«m banorĂ«t e Kapishtecit tĂ« Shkupit janĂ« shqetĂ«suar nga tĂ« shtĂ«nat nĂ« tĂ« cilat…

Vrasje në një kazino në Kapishtec të Shkupit: Luajtën së bashku dhe më pas e nxori pistoletën dhe e vrau

MPB Maqedoni informon se nĂ« orĂ«n 08:05, SPB Shkup Ă«shtĂ« raportuar se nĂ« njĂ« kazino nĂ«…

Krisma në Shkup, jo-zyrtarisht ka viktimë

MĂ«ngjesin e sotĂ«m ka pasur tĂ« shtĂ«na me armĂ« zjarri nĂ« lagjen Kapistec tĂ« Shkupit nĂ«…