Interi me probleme financiare? Lojtarët nuk kanë marrë pagat

Humbja e pĂ«suar nga Sampdoria nuk Ă«shtĂ« problemi i vetĂ«m i skuadrĂ«s sĂ« Interit. Skuadra nga…

Ish mafiozi shqiptar me shqiponjën dy krenare udhëhoqi protestën pro Trump (Foto)

NĂ« trazirat e djeshme nĂ« SHBA nĂ« mbrojtje tĂ« presidentit Donald Trump, nuk kanĂ« munguar as…

Arrestohen dy persona nga Shkupi për vjedhje të rëndë

Policia e rajonit tĂ« Shkupit mbrĂ«mjen e djeshme ka arrestuar dy persona nga Shkupi tĂ« cilĂ«t…

Donald Trump pranon humbjen dhe premton: Më 20 janar do ketë një…

Presidenti nĂ« detyrĂ« i SHBA, Donald Trump, ka pranuar pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« publikisht humbjen, ndĂ«rsa…

Ski qendra KODRA E DIELLIT jashtë funkisoni edhe sot

Ski qendra Kodra e Diellit edhe gjatĂ« ditĂ«s sĂ« sotme Ă«shtĂ« jashtĂ« funksioni, arsyeja pĂ«r mos…

Ky është plani i Presidentit Biden për Kosovën

Joe Biden tashmĂ« Ă«shtĂ« edhe zyrtarisht president i Shteteve tĂ« Bashkuara tĂ« AmerikĂ«s pasi Senati ka…

15 vite pa Hoxhë Jakup Asipin

Sot bĂ«hen 15 vite nga aksidenti qĂ« i morri jetĂ«n HoxhĂ«s sĂ« njohur nga Sllupçani i…

Pas trazirave në Amerikë, Haxhi Avdyli ia përmend Hotit “liqenin Trump”

Deputeti Haxhi Avdyli ia ka pĂ«rmendur kryeministrit nĂ« detyrĂ«, Avdullah Hotit “Liqenin Trump” njĂ« ditĂ« pas…

Dyftyrësia e PDK-së: Fillimisht e bënin kampanjën me foto të Donald Trump ndërsa sot ironizojnë me dhunën e përkrahësve të tij

ZĂ«dhĂ«nĂ«si i PartisĂ« Demokratike tĂ« KosovĂ«s (PDK), Avni Bytyçi, ka thĂ«nĂ« se LĂ«vizja VetĂ«vendosje nuk ka…

4 të vdekur pas sulmit në Kongres, 53 të arrestuar

Policia e Uashingtonit njoftoi se katĂ«r njerĂ«z u vranĂ« gjatĂ« sulmit nĂ« Kongres nga mbĂ«shtetĂ«sit e…