Ndeshjen Chelsea vs Man City, nuk e ndal dot COVID-19

PĂ«rkundrazi situatĂ«s me virusin Covid, ndeshja mes Chelsea dhe Manchester City do tĂ« luhet. GjatĂ« ditĂ«s…

Arsyeja pse nuk kemi vaksina sikur shtetet e tjera

Derisa vendet nĂ« rajon dhe ato fqinje filluan vaksinimin, qeveria nĂ« Maqedoni bĂ«ri PR lidhur me…

Arritja maksimale në vitin 2020: Çmimi i arit rritet për 25%, ndërsa analistët shohin mundësi të reja për vitin 2021.

Ari po kĂ«rkon ta mbyllĂ« kĂ«tĂ« vit tĂ« trazuar me njĂ« arritje prej 25%, duke shĂ«nuar…

Filipçe: Shpërblim për të gjithë profesionistët mjekësorë që merren me pacientë me koronavirus

MbrĂ«me nĂ« “Klik Plus” nĂ« TV21, Ministri Venko Filipçe shpalli njĂ« shpĂ«rblim monetar pĂ«r tĂ« gjithĂ«…

Lajm i rëndë: Ka ndërruar jetë 19 vjeçarja Nazlije Sherifi e cila kishte nevojë të transplantojë veshkën

Ka ndĂ«rruar jetĂ« Nazlije Sherifi, 19 vjeçarja rasti i sĂ« cilĂ«s preku zemrat e çdo shqiptari.…

Numri i të vdekurve nga koronavirusi në SH.B.A. tejkalon 350,000, ndërsa ekspertët parashikojnë rritje të numrit pas-festave

Numri i tĂ« vdekurve nga koronavirusi nĂ« Shtetet e Bashkuara kaloi 350,000 tĂ« DielĂ«n herĂ«t, pasi…

Policia e Tetovës ka sekuestruar pesë automjete të cilat ishin të pa regjistruara për më shumë se gjashtë muaj

Policia e TetovĂ«s filloi zbatimin e ndryshimeve nĂ« Ligjin pĂ«r SigurinĂ« nĂ« Trafikun Rrugor, me ç’rast…

Polici shpëton 27 vjeçarin në Prishtinë që tentoi të vetvritet, u godit me boks në fytyrë, por ia arriti qëllimit

Policia e KosovĂ«s ka arritur tĂ« shpĂ«toj njĂ« person, 27 vjeçar, sot, i cili kishte tentuar…

Zaev: Drejtësia do ta arrijë edhe të arratisurin Nikolla Gruevski

NĂ« njĂ« intervistĂ« pĂ«r MIA, kryeministri Zoran Zaev foli pĂ«r rastet e PSP, por edhe pĂ«r…

Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë

NĂ« “Tete a tete” me Adelinen, e ftuar nĂ« emisionin festiv Ă«shtĂ« Zanfina Ismajli, e cila…