Armiq të përbetuar, Stresi dhe Noizy falin njëri-tjetrin: Deklaratat që po bëjnë xhiron e rrjetit

Stresi dhe Noizy janë dyshja legjendare e hip-hopit shqiptarë në Shqipëri. Ata për 12 vite kanë qenë rivalë të përbetuar, ku përveç muzikës kanë patur mosmarrëveshje që kanë përfunduar në përleshje fizike.

Advertisement

Mesa duket gjithçka mes tyre ka përfunduar dhe tashmë rivalët kanë vendosur ta “falin” njëri-tjetrinduke i lënë pas mëritë mes tyre.

Fillimisht, Stresi e ka përshëndetur Noizyn në një video live ku ndër të tjera shprehet “I them që hiç mos ta nin, na jena nja nga inati krejtve”. Videoja është ruajtur nga “Hip Hop Shqip” në Instagram

Advertisement

Leave a Reply