Arrestohet 20-vjeçari nga Tetova, iu gjet marihuanë

Më 30 mars 2021, rreth orës 20:30 në Rrugën “Vllezërit Miladinovci” në Tetovë, zyrtarë të policisë të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë arrestuan LM (20) nga Tetova, sepse gjatë kontrollit iu gjet marihuanë, njofton Gazeta Populli.

Advertisement

Ai u mbajt në Stacionin Policor të Tetovës dhe pasi çështja të dokumentohet plotësisht, do të ngrihet padi adekuate kundër tij./GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply