Mexhiti: BDI-ja ka funksionuar shumë mirë pa Artan Grubin

Ish-kryetari i Komunës së Çairit, Izet Mexhiti sot realizoi takim me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin,…

Ahmeti: BDI-ja mundet edhe pa Artan Grubin

“Edhe pa Artan Grubin mundet”, kështu u përgjigj lideri i BDI-së Ali Ahmeti në pyetjen e gazetarëve…

Policia ndalon 42 vjeçarin nga Piroku i Tetovës

Pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë të mërkurën rreth orës 13:15 e kanë ndaluar 42 vjeçarin…

Blerim Bexheti: Ali Ahmeti është lider i pakontestueshëm!

Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot realizoi takim me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti,…

Tetovë, do të themelohet ndërmarrja publike për energji elektrike, Sedat Sulejmani do të jetë koordinator

Me 16 vota pro dhe 13 kundër, këshilli i komunës së Tetovës miratoi propozim-vendimin për themelimin…

Bexheti publikon fotografi me Ahmetin: Bashkë me kryetarin dhe dostin tim

Blerim Bexheti, kryetar i Komunës së Sarajt, para pak minutash ka publikuar një fotografi me liderin…

Blerim Bexheti nga selia e BDI-së në Reçicë: Nuk heqim dorë nga kërkesat!

Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti i cili është edhe pjesë e “Grupit të Zjarrit”,…

Fatura më të lira, Qeveria e RMV-së siguroi kushte që shkollat të mos mbajnë mësim online

Shkollat fillore dhe të mesme në territorin e tërë shtetit do të transferohen në tregun e…

Rama: Serbia ta njohë dhe t’i kërkojë falje Kosovës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi sot se me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti janë absolutisht…

Ministria e Financave: Të miratohen ndryshimet në Ligjin për lojërat e fatit

Kuvendi sa më parë t’i miratojë ndryshimet e Ligjit për organizim të lojërave të fatit me…