Edi Rama pritet me protesta në Tiranë, qindra forca policie dhe të gardës e shoqërojnë

Dhjetra të rinjë kanë pritur me protesta Edi Ramën teksa shkonte në qendrën ku do të nisë vaksinimi i mësuesve, në shkollën ‘4 Dëshmorët’.

Advertisement

Të rinjtë e kanë pritur Ramën me thirrjet ‘Rama ik’, ndërkohë që në zonë ka prezencë dhe të punonjësve të Policisë. Forca të shumta të gardës dhe të policisë të veshur civilë ruanin kryeministrin nga përplasja me të rinjtë protestues.

Advertisement

Leave a Reply