Fotografi të rralla të Dua Lipës në moshën 6 vjeçare

Dua Lipa këngëtarja shqiptare që ka marrë zemrat e gjithë botës, së fundmi na vjen në një fotografi të rrallë nga viti 2001.

Advertisement

Këngëtarja pozon si 6 vjeçare në një foto ku duket shumë e ëmbël.

Dua Lipa së fundmi përpos sukseseve të shumta me e albumin e saj Future Nostalgia, është nominuar për 6 çmime Grammy dhe do të performojë në këtë event.

Në një intervistë të fundit për CBS, këngëtarja tregoi se pavarësisht sukseseve të shumta, kur kthehet në shtëpi ‘ajo është vetëm Dua’./demokracia/ GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply