Ndëron jetë Qamuran Kuqi, njëri ndër themeluesit e BDl-së

Visar Ganiu ne rrjetin e tij social facebook jep lajmin e dhimbshem.

Advertisement

Ai shkruan:

Me pikëllim dhe tronditje pranova lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, njërit nga themeluesit e BDI-së, drejtorit të shkollës fillore “Vasill Gllavinov” dhe aktivistit tonë Qamuran Kuçi.

Do ta kujtojmë gjithmonë për energjinë pozitive dhe kontributin e tij të palodhshëm në zhvillimin e arsimit dhe në shërbim të së mirës së përgjithshme. Ngushëllime të sinqerta familjes, kolegëve dhe miqve të tij!

Advertisement

Leave a Reply