Ndërron jetë humanisti e biznismeni nga komuna e Sarajit, Nexhat Shaini

Me pikëllim morëm lajmin për vdekjen e biznismenit dhe humanistit të njohur nga komuna e Sarajit z.Nexhat Shaini, themelues dhe pronar i kompanisë Bau-Dom.

Advertisement

Familjaret shkruajne:

“Sot u nda nga kjo bote axha jone Nexhat Shaini si pasoje e semundjes m virusin Covid-19. Varimi do jete sot pas ores 17:00 ne varrezat e f. Lubin. Per shkaqe shendetesore, mos te kete shume pjesemarres ne varrim. Ju faleminderit per mirekuptim. Me respekt, familja Shaini”

Advertisement

Leave a Reply