Ndodh edhe kjo: Qeni tmerron familjen në Suharekë, i kafshon brenda banesës (VIDEO)

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Suharekë sot gjatë ditës.Një qen i tërbuar ka hyrë në një ndërtesë atje, ku dhe i ka sulmuar katër persona të një familje, njofton Klan Kosova.

Advertisement

Anëtarët e familjes Gegaj, bënë të ditur se më këtë qen çdo herë kishin probleme, ndërsa dhe kanë pësuar lëndime të mëdha.

Advertisement

Leave a Reply