Një vajzë kërcënon se do hidhet nga një hotel në Prishtinë, por i bie pishman dhe shpëton

Sot një vajzë ka tentuar të hidhet nga “Hotel Prishtina”.

Advertisement

Por që e njëjta i ka rënë pishman dhe ka shpëtuar.

Me të marrë informacion, në vendngjarje ka dalë Policia e Kosovës dhe ekipet e zjarrfikësve.

Indeksonline ka kontaktuar me Policinë lidhur me rastin dhe është në pritje të një përgjigjje.

Advertisement

Leave a Reply