Rritet numri i viktimave në tragjedinë e Norvegjisë

Ka shkuar nĂ« shtatĂ« tĂ« vdekur dhe tre persona janĂ« ende tĂ« zhdukur, bilanci i tragjedisĂ«…

Ali Ahmeti sot ka ditëlindjen

Kryetari i Bashkimit Demokratik pĂ«r Integrim sot po feston 62 vjetorin e tij. Ai ka lindur…

Zbulohet marrëveshja e fshehtë e Ramës. Ish-kryeministri Cipras në 2015 nxjerr fshatrat shqiptare si minoritare greke

Zbulohet marrĂ«veshja e fshehtĂ« e Edi RamĂ«s me ish-kryeministrin grek Cipras, i cili nĂ« vitin 2015…

Zbulohet marrëveshja e fshehtë e Ramës. Ish-kryeministri Cipras në 2015 nxjerr fshatrat shqiptare si minoritare greke

Zbulohet marrĂ«veshja e fshehtĂ« e Edi RamĂ«s me ish-kryeministrin grek Cipras, i cili nĂ« vitin 2015…

Arabia Saudite rihap të gjitha kufijt

Arabia Saudite hapi tĂ« gjitha kufijtĂ« detarĂ«, tokĂ«sorĂ« dhe ajrorĂ« tĂ« cilĂ«t u mbyllĂ«n mĂ« 20…

Nesër arrin në Maqedoni ilaçi i ri kundër COVID-19

Ilaçi Ivermektin, i cili pĂ«rdoret pĂ«r tĂ« trajtuar pacientĂ«t e infektuar me coronavirus, do tĂ« arrijĂ«…

Kush është mami e kush vajzat? Pasi na prezantoi me motrën, Adelina poston foton me mamanë (FOTO)

Para disa kohĂ«sh, Adelina Tahiri, tregohej paksa e rezervuar pĂ«rsa u pĂ«rket fotove apo videove familjare.…

FOTO/ Erdhi nga Gjermania për të festuar me familjen, kush është 37-vjeçari që vrau veten në Tropojë

Zbulohen detaje tĂ« reja nga ngjarja tronditĂ«se nĂ« TropojĂ«, ku njĂ« 37-vjeçar humbi jetĂ«n pasi qĂ«lloi…

Flet e moshuara që e rrahën hajnat dhe ia vodhën 55mijë euro

NjĂ« e moshuar nga fshati Gjergjedell i Kaçanikut ishte cak i njĂ« vjedhjeje tĂ« shtunĂ«n mbrĂ«ma.…

Alienët na vizituan në vitin 2017/ Trondit profesori i Harvardit: Kam prova, ja kur vijnë të tjerët

NjĂ« profesor i Harvardit pretendon se alienĂ«t kanĂ« vizituar TokĂ«n nĂ« vitin 2017 dhe beson se…