Pamje nga momenti kur theren me thika dhe gjuhen me armë të rinjtë nga Mitrovica

Rreth orës 19:30 është raportuar një rast për një përleshje të ndodhur në rrugën “Evlia Qelebia” në Mitrovicë. Mbështetur në informatat e para dyshohet se një person ka marrë lëndime trupore nga një armë e ftohtë (thikë)”, ndërsa lëndime trupore kan pësuar edhe dy persona tjerë. Njësitet përkatëse policore ndodhen në vendin e ngjarjes” tha Zahiti.

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply