Regjistrohet edhe tërmeti i katërt në Maqedoninë e Veriut

Para 20 minutash, është regjistruar edhe tërmeti i katërt me radhë në Maqedoninë e Veriut.

Advertisement

Kap lartësinë prej 3.2 ballë të shkallës së Rihterit, ndërkaq epiqendra është në rajonin mes Gostivarit dhe Mavrovës.

Advertisement

Leave a Reply