Schweinsteiger uron Maqedoninë: Këta djelmosha fituan katër herë kampionët e botës!

Ish futbollisti i kombëtares së Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger ka uruar fitoren historike të Maqedonisë kundër kombëtares së Gjermanisë.

Advertisement

“Respekt të madh për Maqedoninë e Veriut. Kishin një penalti kundër tyre, nuk u dha një penalti e pastër për ta, por e tejkaluan gjithë këtë dhe këta djelmosha fituan katër herë kampionët e botës”, ka shkruan në tuiter, Schweinsteiger, përcjell SHENJA.

Advertisement

Leave a Reply