Tragjedi në Gostivar, humb jetën një fëmijë nga zjarri

Një fëmijë e ka humbur jetën në zjarrin e madh që ndodhi sot në Gostivar, në një banesë në rrugë “Kej Vardar”.

Advertisement

Edhe një 35 vjeçare e ka pësuar me probleme të rënda shëndetësore dhe eshtë dërguar në Spitalin e Gostivarit.
Sipas informatave të para, zjarri në banesën që gjendet ne katin e tretë ka shpërthuer rreth orës tetë të mëngjesit, për shkaqe ende të pa konfirmuara deri më tani dhe është përhapur shpejtë.
Me intervenim të zjarrfikësve të qytetit, zjarri është shuar. Organet kompetente kanë dalë në vendin e ngjarjes për të bërë ekspetizë./tv2

Advertisement

Leave a Reply