Vëlla e motër- Elita sjellë foton e parë të vajzës e djalit

Elita Rudi ka një javë që u bë nënë për herë të dytë.

Advertisement

Moderatorja kosovare ka lindur një vajzë të cilës ia la një emër shumë të veçantë duke e quajtur Bota.

Kohë pas kohe Elita po ndanë imazhe të ndryshme me ndjekësit në instagram duke mos i lënë t’ia ndiejnë mungesën.

Së fundmi bukuroshja zeshkane ka sjellë një imazhe të vajzës e djalit, api ndryshe Botës dhe Zërit.

Sa të mirë!

Advertisement

Leave a Reply