Ziadin Sela pozitiv me kovid-19

Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, me anë të një statusi në fejsbuk ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me kovid-19.

Advertisement

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij  testi. Është pozitiv. Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj  më duhet të  vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët… I juaji Ziadin Sela”, ka shkruar Sela./GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply