Aksion policor në Hasanbeg të Shkupit, kërkohet drogë dhe armë

Tash e disa orë ekipe të MPBsë janë duke bërë bastisje në lagjen Hasanbegut të Shkupit. Siç mëson jozyrtarisht Gazeta Populli, zyrtarët policor janë duke kërkuar drogë dhe armë.

Advertisement

Nga MPB shkurt informuan se aksioni është duke u zhvilluar ende, dhe që me më shumë detaje do të dalin gjatë ditës së nesërme.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *