“Teta gjyli” del para gjykate pĂ«r posedim tĂ« substancave narkotike

Aktori Osman Azemi, Ish-anĂ«tar i grupit humoristik “Stupcat”, nĂ« seancĂ«n e sĂ« premtes, Ă«shtĂ« deklaruar i pafajshĂ«m pĂ«r posedim…

Feros i caktohet një muaj paraburgim, për çka dyshohet ai?

Reperit nga Gjilani, Feronit Shabani, i njohur si Fero, i Ă«shtĂ« caktuar masa e paraburgimit prej…

Polica tregon se ku e arrestoi Feron dhe për çfarë arsye

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, Ă«shtĂ« arrestuar mbrĂ«mĂ« nĂ« njĂ« nga pikat kufitare nĂ«…

Arrestohet Fero, u kap në një pikë kufitare në Kosovë

Reperi Feronit Shabani, i njohur me emrin e artit si Fero Ă«shtĂ« arrestuar njĂ« natĂ« mĂ«…

Arrestohet Andrew Tate dhe vëllai i tij, Tristian Tate, në Rumani

Ylli kontradiktor i mediave sociale, Andrew Tate, arrestuar nĂ« Rumani bashkĂ« me vĂ«llanĂ« e tij Tristanin,…

Dua Lipa merr nënshtetësinë shqiptare

Presidenti Bajram Begaj i dha shtetĂ«sinĂ« shqiptare Dua LipĂ«s, kĂ«ngĂ«tares me origjinĂ« shqiptare, tĂ« famshme tashmĂ«…

Dyshime pĂ«r keqpĂ«rdorimin e mbi 150 mijĂ« € te “Stupcat”, Osman Azemi denoncon rastin

“Rikthimi i Stupcave” ka bĂ«rĂ« bujĂ« tĂ« madhe ditĂ«ve tĂ« fundit. E gjithĂ« kjo nisi nga…

Stresi: Kam 20 mijë veta mbrapa, do sakrifikoj jetën për Kosovën!

Situata nĂ« KosovĂ« nuk Ă«shtĂ« fort e qetĂ«, pas pĂ«rplasjeve nĂ« veri tĂ« vendit. Policia e…

30 ditë paraburgim për Feron

Gjykata Themelore nĂ« Gjilan ia ka caktuar masĂ«n e paraburgimit prej 30 ditĂ«ve reperit Fero. Feronit…

Vrasja e ‘StrellĂ«s’: Buta i kĂ«rkon falje familjes Hyseni, merr njĂ« vendim pĂ«r karrierĂ«n e tij muzikore

Gati dy muaj mĂ« parĂ« qyteti i Ferizajt dhe e gjithĂ« Kosova u trondit nga ngjarja…