Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit, këngëtarja jep detaje

Këngëtarja e famshme Adelina Ismaili përmes një postimi në facebook tregon që i është ndaluar transmetimi i emisionit të saj në mediumin publik.

Ajo shkruan se ky vendim është marrë nga u.d. së kryeredaktorit të RTK-së dhe ajo është njoftuar jozyrtarisht.

Postimi i plotë:

Të dashur miq. Sonte u njoftova jozyrtarisht që është ndaluar transmetimi i emisionit tim shoë i së premtes sonte nga u.d. së kryeredaktorit të RTK-së. Për më shumë info, do t’iu njoftojmë në ditët në vijim.

https://www.facebook.com/share/p/Tq35MDdBDqjodrDx/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *