Veriu – largohet bomba e pashpërthyer nga ekipi i KFOR-it

Ekipet e deminimit të KFOR’it, kanë shpërthyer në mënyrë të kontrolluar granatën e cila ishte gjetur…

Në Tiranë u nënshkrua marrëveshja për roaming më të lirë mes vendeve të B.Perëndimor dhe BE-së

Në Samitin për Ballkanin Perëndimor – Bashkimi Evropian, që po mbahet sot në Tiranë, operatorët e…

Grupe të organizuara dhe individë të maskuar sulmuan zyrtarët në veri, alarmoi Sveçla

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, tha se “grupe të organizuar me disa…

Murati: Numri i veteranëve është i fryrë – me ligj të ri do të ketë verifikim e trajtim të dinjitetshëm

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka folur për çështjen e listave të veteranëve të luftës, ku…

“Serbë të maskuar sulmojnë një të ri shqiptar në Veri” – Profesori i njohur publikon video

“Serbë të maskuar sulmojnë një të ri shqiptar në Veri” – Profesori i njohur publikon video…

Vdes në moshë të re zëvendësdrejtori i portalit Telegrafi, Arlind Gjikolli

Vdes në moshë të re zëvendësdrejtori i portalit Telegrafi, Arlind Gjikolli Ka vdekur zëvendës-drejtori i portalit…

Rasti Brezovica – shteti sekuestron villat e milionerit Fatmir Grainca / FOTO

Dy villa luksoze të biznesmenit Fatmir Grainca janë sekuestruar para tre ditëve nga Prokuroria Themelore e…

Ragip Xhaka i reagon ashpër Zana Avdiut që e kritikoi Granitin

Analistja Zana Avdiu është e ftuar në emisionin “Favoriti i Botërorit” në Televizion T7. Ajo u…

Babai rrëfen bisedën me Sokol Halilin: Ja ku dëshiroi të shkonte për ta vrarë veten

Babai i Sokol Halilit për T7 ka rrëfyer për momentin kur djali i tij kishte shkuar…

Kjo është letra që Sokol Halili ia kishte lënë babait të tij

Telivizioni T7 ka arritur që të sigurojë letrën që Sokol Halili ua kishte dorëzuar familjarëve të…