Tërmet i fuqishëm në Greqi, dridhet edhe Maqedonia dhe Shqipëria

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Greqi me madhësi 6.0 të shkallës Rihter. Lëkundjet u ndjenë deri në Maqedoni e Shqipëri. Deri tani nuk ka informata për viktima apo dëme materiale.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *