Eksperti i kriminologjisë: 5-lekëshi, e vetmja monedhë që ra nga xhepi i rojes që u vra në Top Channel

Eksperti i kriminologjisë Ervin Karamuço ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në oborrin e Top Channel, ku u vra roja i sigurisë Pal Kola.
Ai ka publikuar fotografinë e një monedhe 5-lekëshe që u gjet në tokë dhe kishte rënë nga xhepi i 60-vjeçarit.
“Ky 5-lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e Top Channel-it. Ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal….Skam fjalë….”, shkruan Karamuço.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *