Kovaçevski – Mickoskit: Qeveria pa BDI-në mund të hap probleme tjera dhe destabilizim

Kryeministri Kovaçevski pas takimit me Mickoskin tha se pa BDI-në në Qeveri të ketë destanilizim të vendit, kjo pasi Mickoski këkoi Qeveri me LSDM pa BDI-në, përcjellë Klan M.

“Propozimi i Mickoskit për Qeveri pa BDI mund të hap probleme tjera dhe destabilizim, shembullin e kemi në rajon. Qeveria duhet të jetë e unitetit e jo e përçarjes dhe destabilizimit” – tha Dimitar Kovaçevski. /KlanMacedonia/

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *