Shpat Kasapi para një muaji është kapur me drogë

Këshilltari i Artan Grubit, këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit Kokain ( 2 paketa të vogla ) para 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, shkruajnë mediat maqedonase transmeton Gazeta Populli. Ai është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi adekuate. Ai është liruar por ndaj tij do të filloj gjykimi së shpejti – DOKUMENT.

Advertisement

Publiku pret reagimin e zv/kryeministrit Artan Grubi ndaj këtij skandali.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *