Dy të mitur sulmojnë fizikisht të miturin tjetër në Tetovë

Foto ilustrim

Një person nga Tetova në Stacionin Policorë në Tetovë ka paraqitur një rast ku dy persona të mitur kanë sulmuar fizikisht djalin e tij i cili poashtu është i mitur. Ai ka raportuar se djali i tij i ka njohur prej më parë sulmuesit, raporton Gazeta Populli.

Advertisement

Kumtesa e plotë e policisë:

“Dje (9-Mars) në ora 20:30, 40-vjeçari S.J. nga Tetova në SPB Tetovë, ka raportuar se rreth orës 18:45 djali i tij i mitur, deri sa kishte qenë duke dalë nga një restorant në rrugën ,,Boris Kidriç“ në Tetovë, është sulmua fizikisht nga disa të mitur, dy prej të cilëve ai i kishte njëhur më parë.

Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.”/GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *