Pamje shqetësuese/ I mvaruri nga Metamfetamina inçizoi veten pak para se të vdiste (Video)

John Andrew Fleming i mvarur nga droga e llojit “opioid” inçizoi veten e tij duke qenë në ndikim të drogës pak para se ajo tia merrte jetën. Ai dëshiroi që tu tregoj të tjerëve se si kjo drogë e rrezikshme mund tua shkatërrojë jetën, siç i ndodhi atij, transmeton Gazeta Populli.

Advertisement

Inçizimi u shpërnda nga familjarët e tij dhe u krijua fondacion që mban emrin e tij për të shpërndarë kujdes e vetëdije në lidhje me këtë lloj droge./GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *