Rritje graduale e temperaturave, njihuni me parashikimin e motit për sot

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira lokale, transmeton Alsat. Do të fryjë një erë e lehtë deri mesatare nga veriperëndimi. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -3 deri 4, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 13 deri 21 gradë Celsius.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *