Kush është mami e kush vajzat? Pasi na prezantoi me motrën, Adelina poston foton me mamanë (FOTO)

Para disa kohësh, Adelina Tahiri, tregohej paksa e rezervuar përsa u përket fotove apo videove familjare. Por tani këngëtarja ka ndryshuar paksa, dhe nuk i kursen imazhet me njerëzit e saj të dashur në rrjetet sociale.

Advertisement

Së fundmi,  Adelina i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa me ndjekësit e saj ndau një fotografi ku shfaqej së bashku me motrën e saj, Diana.

Kjo e fundit duket që është shumë e bukur, me kaçurrela e sy blu. Por Adelina nuk e la me kaq, pasi postoi edhe një tjetër fotografi.

Këngëtarja i ka lënë të gjithë gojëhapur me një foto ku shfaqet edhe me të ëmën e që na bëri të kuptojmë nga e kanë trashëguar bukurinë Adelina e Diana.

“Gjene te bukura e?? Kush është mami këtu kush vajza”, shkruan Adelina.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *