Ish-këshilltari i Hotit: Jepni dorëheqje Isë dhe Agim, e keni katranosur

LDK-ja është e treta në rezultatet e publikuara deri më tani nga KQZ-ja me 13,35 për qind.

Advertisement

Për këtë performancë, ish-këshilltari i Avdullah Hotit, Xhavit Beqiri, ka kërkuar dorëheqjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës dhe të tjerëve.

“Isë, Agim & company, përveçse si akt moral, dorëheqjen e keni mundësi për me tregue pak dinjitet! Shkoni… e keni katranosur!”, ka shkruar ai.

Vetëvendosje në këto zgjedhje po prin bindshëm me 48,06 për qind.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *