Policia arreston 20-vjeçarin nga Treboshi i Tetovës, iu gjet marihuanë dhe thikë

Foto ilustrim

Me datë 18.02.2021 rreth orës 20:50 në rrugën regjionale Volkovi-Tetovë, në Çellopek zyrtarë policorë nga stacioni Policor – Zherovjan – SPB Tetovë, kanë privuar nga liria I.S (20) nga fshati Trebosh i Tetovës, përshkak se gjatë kontrollit në veturën e tipit “Volkswagen Golf”, me regjistrim të Tetovës, të cilin e ka drejtuar B.I (40) nga Tetova, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë dhe një thikë. Ai është shoqëruar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër të njejtit do të ngritet padi adekuate.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *